spletne

Kako priti med pisce člankov, vprašanja v zvezi s sodelovanjem, predstavitve in nominacije za nove kandidate
Odgovori
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

spletne

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Dragi modelarji; pozdravljeni. Slika

V bližnji prihodnosti bom na tem forumu poizkusil odpreti spletno trgovino za stvari, ki jih ponuja firma http://www.rbckits.com/ , zanje imam že dolgo dogovorjeno exkluzivo, ki jo bom po potrebi vrgel na papir in če bo treba dodatkov, vse skupaj vrgel na nekaj forumov, skupaj z razlogom zakaj to delam! (Da ne bo dvoumnih naj povem, da obe moji podjetji pokrivata izdelavo in prodajo zadev kot je modelarski material in ni govora o delu na črno!)



Ker ne bi rad mutil kalne vode in rad pijem čisto vino, preberite še tole:

1.) Glede na to, da Mibo sodeluje z azijskim HETRC, ki ima zelo soroden prodajni program kot RBC ne pričakujem, da bom grozno obogatel. Verjetno bo šel v promet le kak motorček mesečno. V glavnem sem se za to odločil, da nekako pokrijem moje sodelovanje z RBCjem. Trenutno zanj (Kot jara kača in se prav čudim, da me ni že brcnil nekam.) dobavljam etendarde, v prihodnosti pa se glede na moje izkušnje vidim bolj kot snovalec impeler modelov in pri pripravi nultih serij. Trenutno npr. iz mojih uspešnih modelov mig15 in mig21 razvijajo proizvodnjo za gfk modele...

2.) Prodajne cene bodo povsem enake kot na domačih spletnih straneh, tu ne mislim nič spreminjat!

3.) Kupce pričakujem predvsem med malce bolj izkušenimi modelarji, ki jih zanimajo hitrejši modeli in ob tem želijo še kak konkreten nasvet. (Ne o vremenu.) Slika


4.) Vem, da nisem nek ritolizni trgovec, ki proda vse kar mu štrli od hlač in to tudi nikoli ne bom, zato bom poizkusil delovat malce bolj tehniško-privasbit vas z konkretnimi nasveti brez megle!

5.) Če ne kaj drugega bom z malce neobičajnim pristopom popestril zadevo. Bodočo konkurenco že naprej opozarjam, da bodo imele vse moje kritike argumente. Predvsem sem se tega lotil zaradi kot se je včasih reklo sive propagande, ko se z pol resnicami zavije meglo. Tega se na področjih, ki jih bom pokrival odpovejte!
Sam pri vsem tem nimam popolnoma nič za izgubit, vse skupaj bo kvečemu dodatna zabava in bom temu ustrezno tudi posloval.
Vsem trenutno užaljenim se opravičujem, če sem jih že pred začetkom pičlil, vendar se ne počutim nič krivega.
Zadnjič spremenil raktivec, dne 26 Okt 2007, 20:11, skupaj popravljeno 1 krat.
lp
Sašo
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Zdravo;



Ko administrator uredi, bomo pričeli, do takrat se moram držat trgovskega bontona na forumu in ne reklamirat. Slika
lp
Sašo
Uporabniški avatar
BostjanPerdan
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 12 Feb 2003, 01:00
Kraj: Golnik, EU

Odgovor Napisal/-a BostjanPerdan »

Sašo,

Pohvalno, da si postal dobavitelj RBCkits! Zastopnik pa je dandanes lahko že (skoraj) praktično vsak. ;) Vso srečo ti želim in mogoče se nekega dne znajdem med strankami, a bom moral do tedaj še precej žgancev pojesti, predvsem pa veliko več leteti ...
Lep pozdrav,
Boštjan Perdan
AK Kranj
Odgovori

Vrni se na Portal modelarji.com team