VPRAŠANJE

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

VPRAŠANJE

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Kaj menite o podvajanju tem na MODELARJI.COM in MDM.ZRCALO.SI?
Ima smisel dajati linke iz enega na drugi forum in obratno?
Koliko modelarjev je, ki ne prebirajo obeh forumov?
Kako zadevo premostiti?
LP Niko
Uporabniški avatar
čalpič
Freak
Prispevkov: 820
Pridružen: 13 Dec 2004, 20:09
Kraj: Selnica ob Muri(Šentilj)---Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a čalpič »

Zdravo!

Meni to sicer ni niti malo vsec!Ampak obstajajo taksni ki prebirajo oba foruma.Jas redno(vsaki dan) prebiram modelarji.com, mdm.zrcalo. pa bolj poredko in samo nekatere teme.Zato mislim da ni smiselno podvajati tem, ampak bi bilo bolj smiselno oba foruma zdruzit!Ampak po moje do tega ne bi prislo, saj je zelo veliko dela s tem!Ampak pustimo se presenetit!

To je samo moje mnenje!

lp
klemen
Če se počutiš ,da imaš stvar pod nadzorom ,je to samo zato, ker ne greš dovolj hitro!
[M. Andretti]


http://album.email.si/hydro_freak/
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9307
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Niko, obrazložitev sem podal na začetku nastanka razširjenega foruma modelarji.com

http://modelarji.com/forum/viewtopic.php?t=2511

LP
Miha
Uporabniški avatar
The Edge
Profesor
Prispevkov: 1021
Pridružen: 10 Jan 2004, 20:59
Kraj: Senovo

Odgovor Napisal/-a The Edge »

Mislim, da bi mogli ločiti ta dva foruma, za kaj sta sploh nastala.

modelarji.com zaradi ladijskega modelarstva in mdm.... zarai avtomobilističnega in letalskega modelarstva.

Zdi se mi, da bi moglo tako tudi ostati, in se osredotočiti na tisto kar je bilo dobro, in to peljati naprej.


Res da je na mdm več ljudi, ampak to samo zaradi tega, ker nas je čolnarjev premalo. Posodobitev tega foruma je bila po moje zato, da bi tudi letalci in ostali obiskovali to stran in da bi tale forum malo zaživel, ker je v zadnjem lanskem polletju res zamrl. :-?

Zdi se mi, da modelarji ne bomo več toliko v delavnicah, ampak se tukaj zbadali, izmenjevali izkušnje, se hvalili.....

Fantje (in kako dekle vmes :D ), pejte raj v delavnice, pa tam ustvarjajte kaj inovativnega, ko pa na forumu toplo vodo izumljat! :D Če mate pa cajta preveč za oboje, pa popestrite življenje.

ok.. to je moje mnenje

Če kdo zameri, si je sam kriv! :D

Nimam pa nič, proti nobenemu forumu in nobenemu človeku.


lp
Gašper
Life is too short to dance with an ugly woman
Vombat
Tekmovalec
Prispevkov: 360
Pridružen: 01 Avg 2004, 08:35
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Vombat »

hehe, nekaj imaš prav. Sam grem vsaj dvakrat dnevno na oba foruma (in še ostale nemodelarske) in mi porabita skupaj kar kako uro. Če bi preživel ta čas v delavnici, bi imel že zdavnaj sestavljeno novo F5j letalo...

Ampak za računalnikom je bolj okomot :car:
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9307
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Gašper, kar si povedal, je le pol resnice. Marsikateri od vas se niti ne zavedate, koliko truda (in nenazadnje tudi denarja) sva s Sašom vložila v modelarji.com.

Forum je samo pol poti do portala, ki ga obljubljava. Žal je projekt zahteven dosti bolj kot sva si predstavljala in tudi časa nama obema trenutno zelo primanjkuje.

Sva pa zelo vesela, da se na forumu dogaja in širijo "zelo pozitivne vibracije". :wink:
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Moj nemen je bil opozoriti na tiste dopisovalce foruma, ki neko stvar napišejo ali na tem, ali na onem forumu in zraven obesijo link še na drug forum. Tako podvajanje se mi zdi nesmiselno in nepotrebno.
Tako kot novosti na iste stvari naletim še na drugem forumu, pa sem jih v bistvu že prebral.
Glede obsega foruma in tem pa nimam pripomb.
LP Niko
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom