KJE PA STE DRIFTERJI!!!

Moderator: jannyy

Odgovori
yokomodrift
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 01 Feb 2010, 23:24

prodam

Odgovor Napisal/-a yokomodrift »

jaz prodam yokomo rtr model za drift menjan servo motor in motor ki je sedaj 15 ovojni v originalu je bil mislm da 26 ovojni zraven dodam še dodatno karoserijo avto je star 1 leto cena 120€
playgame minimoto nič več aktualen
Uporabniški avatar
PLAYGAME
Tekmovalec
Prispevkov: 419
Pridružen: 21 Sep 2005, 15:51
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: prodam

Odgovor Napisal/-a PLAYGAME »

yokomodrift napisal/-a:jaz prodam yokomo rtr model za drift menjan servo motor in motor ki je sedaj 15 ovojni v originalu je bil mislm da 26 ovojni zraven dodam še dodatno karoserijo avto je star 1 leto cena 120€
playgame minimoto nič več aktualen
mini moto je iz dneva v dan bolj aktualen :o

maš kako fotko sliko avta?
http://test.long-life.eu/be0a4
kr3ature
Tekmovalec
Prispevkov: 290
Pridružen: 01 Nov 2008, 09:50
Kraj: Ajdovščina

Re: prodam

Odgovor Napisal/-a kr3ature »

yokomodrift napisal/-a:jaz prodam yokomo rtr model za drift menjan servo motor in motor ki je sedaj 15 ovojni v originalu je bil mislm da 26 ovojni zraven dodam še dodatno karoserijo avto je star 1 leto cena 120€
playgame minimoto nič več aktualen
Tako... sej ne da bi preveč težil... ampak je posebaj rubrika na forumu za MALE OGLASE.... zato je lepo, da svoj oglas napišeš tja... ta tema je bila namenjena predstavitvi drift modelov, specifikacijam, predelavam in splošno kje pelješ....

Raje odpri novo temo, pa malo predstavi svoj model in kake specifikacije, ITD... tudi, ker Yokomotov ni dosti, pa ziher večino zanima kako se pelje in naštima, počasi pa narediš malo reklame in se izogneš enim in istim vprašanjam ob prodaji modela....

MINIMOTO je ZAKON.... kadarkoli poleti sem v Udinah (Videm v Italiji) je minimoto obvezen postanek!!! :P
Slika

Alt + Ctrl + Middle figer
Uporabniški avatar
PLAYGAME
Tekmovalec
Prispevkov: 419
Pridružen: 21 Sep 2005, 15:51
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: prodam

Odgovor Napisal/-a PLAYGAME »

kr3ature napisal/-a:
MINIMOTO je ZAKON.... kadarkoli poleti sem v Udinah (Videm v Italiji) je minimoto obvezen postanek!!! :P
-če te bo kdaj sm mal zamikalo, ti bom javil treninge ko bomo v Krškem ali kopru, prideš, probaš kako raketo 15konjev minija al kak pitbike večji 18konjev recimo, zadeve grejo noro, mini v krškem prek 80kmh enako pit....probat ni greh!! :o
http://test.long-life.eu/be0a4
kr3ature
Tekmovalec
Prispevkov: 290
Pridružen: 01 Nov 2008, 09:50
Kraj: Ajdovščina

Odgovor Napisal/-a kr3ature »

Yo... veš da, itaq... Akcija! :D
Slika

Alt + Ctrl + Middle figer
Odgovori

Vrni se na Drift