LRP Shark - Buggy 1:18

Vse o modelih v merilu 1:18

Moderatorji: jannyy, mihah

Odgovori
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Mi lahko poveš koliko je znašala carina v procentih.

LP
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

V nadaljevanju vam prilagam slike vgrajenih tuning delov za vse tiste, ki so lastniki Sharkov:
-ball diferenciali v jeklu in grafitu
-Alu knuckles
-Steel CVD
-Alu amortizerji, ki niso original za Sharka, vendar pa so 100x boljši (lahko se nastavlja višina+poleg sem dobil dve trdoti vzmeti)
-Steel Rollbar na zadnjih obesah
-13T zobnik za boljše pospeške

Zdaj me čaka le še močnejši pogonski del... 8)

Lp,P.
Priponke
IMGP0198_resize_resize.JPG
IMGP0198_resize_resize.JPG (105.37 KiB) Pogledano 9107 krat
IMGP0189_resize_resize.JPG
IMGP0189_resize_resize.JPG (93.13 KiB) Pogledano 9107 krat
IMGP0188_resize_resize.JPG
IMGP0188_resize_resize.JPG (101.64 KiB) Pogledano 9107 krat
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Lenko napisal/-a:Mi lahko poveš koliko je znašala carina v procentih.

LP
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Še eno vprašanje.

Kako si naročil na RcMart, ko pa med naštetimi državami ni Slovenije.Si naročilo poslal po mailu.

LP
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

Lenko napisal/-a:Še eno vprašanje.

Kako si naročil na RcMart, ko pa med naštetimi državami ni Slovenije.Si naročilo poslal po mailu.

LP
Piši na RC mart in ti bodo odgovorili ali pa vpišeš svoje podatke in namesto Slovenije označiš Avstrijo, ki je najbližje Sloveniji, potem pa pri vsakem naročilu v komentarje napišeš naj državo menjajo v Slovenijo. Na začetku izgleda vse skupaj malce komplicirano, saj jim moraš po faxu poslati tudi kopijo osebne izkaznice ali dokumenta s katerim izkazuješ pravilnost tvojega naslova, ko pa enkrat sistem "zalaufa" potem je vse OKej. Plačaš s PayPal-om, za to pa moraš imeti eno od plačilnih kartic (Visa, Eurocard, itd...). Kar se tiče carine in ostalih dajatev si preberi prejšnje poste, koliko pa vse to znaša v procentih si ogledaš na straneh Pošte Slovenija-carinske pošte.

LP,P.
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Sem ravnokar naročil Mini quake SE in še nekaj dodatnih delov pri Towerhobbies. Skupaj z poštnino okrog 180$.

Me pa zanima kakšno presenečenje mi bodo pripravili cariniki.

Sem pa stvari poslal kot darilo svojemu očetu in se bom mogoče s tem izognil stroškom. [-o<

Prišlo naj bi v roku 10-30 dni.
Pustimo se presenetiti :wink:

LP
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

Glede na to, da si naročil po teži in velikosti kar veliko zadevo, se po mojem ne boš izognil niti carini, niti DDV-ju. Glede na izkušnje ti lahko povem, da če naročim manjše dele, potem pride pošiljka direktno k meni domov, vendar vedno preko carinske pošte. Če je bil paketek malo težji, potem so mi zaračunali DDV in carino, torej najprej dobiš obvestilo s carinske pošte, potem jim pošlješ po mailu račun oz. potrdilo koliko si plačal blago, oni ocarinijo in ti pošljejo paket naprej do tvojega naslova, ti pa ob prevzemu poravnaš carino in dajatve. Po mojih izkušnjah ne glede na carino in DDV, je blago katerega naročam še vedno bistveno ceneje, pa še izbira je v tujini da ne govorim koliko večja, dobava pa lahko povem da je v mnogo primerov hitrejša kot če naročaš blago, katerega naši vrli trgovci nimajo v zalogi in ga morajo tudi oni naročiti.

p.s. kupil si pravo stvar, tudi jaz če bi še kdaj kupoval bi kupil MT in ne buggya, ker z MT-jem imaš bistveno več možnosti za vožnjo zunaj, nekih urejenih prog za vožnjo 1:18 buggya pa v slovenji itak ni. Jaz sem si dolgo ogledoval MRX-4 pro edition (enako kot mini quake) za 189$, vendar v pro verziji že v osnovi opremljen MT z alu deli...pa se potem nisem odločil ker sem "zmetal" že cel kup $ za LRP-ja, dva avtomobila pa tudi ne rabim...
Skratka sporoči kako se ti bo tale nakup odvijal.

Lp,P.
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Sam sem tudi kolebal med Sharkom in tem MT-jem. V osnovi ima že vse alu CVD-je, alu amortizerje in kroglične diffe.
Zraven sem pa vzel še komplet zgornjih in spodnjih rokic, komplet grafitnih in komplet navadnih knucklov in pa motor V3R, ki je baje zelo hiter.

Upam, da ko se vrnem iz dopusta bo to že v Sloveniji.
LP
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Očitno se bo to zavleklo za kakšen mesec. Zavrnili so mi kartico. Sem ugotovil zakaj. Potekla je :oops:
Upam, da mi kmalu pošljejo novo.
Lenko
Razpravljalec
Prispevkov: 190
Pridružen: 17 Nov 2004, 17:12
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Lenko »

Očitno se bo to zavleklo za kakšen mesec. Zavrnili so mi kartico. Sem ugotovil zakaj. Potekla je :oops:
Upam, da mi kmalu pošljejo novo.
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

Tudi to je lahko LRP Shark-Truggy...moja nova zverinica...
Priponke
LRP Truggy.JPG
LRP Truggy.JPG (107.7 KiB) Pogledano 9582 krat
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

A ima kdo kakšne izkušnje pri zamenjavi motorja na Sharku??? Najbolj me zanima LRP-jev tuning motor za sharka... dobil sem odgovor s strani LRP-ja, ki se glasi... we have only the rpm´s for you. The RPM`S of the Tuningmotor are 32.000 rpm, the Stockmotor has 24.000 rpm. For better speeding and Topspeed please use a 13 teeth pinion.

Kar se tiče samih obratov, motor kar obeta sploh če še nastaviš "timing", tud cena se mi zdi sprejemljiva, sploh če pomislim da ni treba menjati nobene elektronike.

Lp,P.
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

Takole, jest sem se odločil in vzel kar LRP-jev tuning motor, se mi je zdelo še najbolje...po weekend preizkušnji javim, kako se je motor odrezal.

Lp,P.
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

LRPShark napisal/-a:Takole, jest sem se odločil in vzel kar LRP-jev tuning motor, se mi je zdelo še najbolje...po weekend preizkušnji javim, kako se je motor odrezal.

Lp,P.
Motor ima cca. 20-30% več moči in doseže kar nekaj več obratov kot serijski, vendar pa je treba vzeti v zakup, da nekaj prej "pobere" baterijo. LRP-jev pack 1200 omogoča dobrih 15minut zabave, več ne. Treba je omeniti, da sem tudi prenastavil timing in menjal zobnik na motorju na 13T, da se motor sploh dokončno zvrti. Nakup je glede na cene ostalih tuning delov opravičen, sploh glede na to da ni potrebno menjati elektronike, bi pa vsem priporočal preden gredo v nakup tuning motorja, da prej kupijo opcijske kovinske ali alu dele. (vsaj pogonske gredi)

Obilo zabave!
shark_sivi
Začetnik
Prispevkov: 16
Pridružen: 08 Maj 2006, 12:18
Kraj: Lj, koseze

Odgovor Napisal/-a shark_sivi »

a bo gdo v kratkem naročal kaj od RcMart ? ker bi se mu z veseljem pridružil.
mbmav
Začetnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 10 Avg 2005, 20:00
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a mbmav »

LRP Shark a maš zdej tak motor?

http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... s_id=18395

LP. M
Ferrarilover
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 10 Mar 2006, 22:57
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ferrarilover »

Am ali ni govora v 1:18 avtu in ti bi motor velikosti 650 notri dal #-o :-? #-o
Drugače če se ne motim je zgoraj napisan da je dal notri LRP tuning motor za sharka ne pa en motor ki je velikosti 650 :o #-o


LP
Lep pozdrav Miha!
mbmav
Začetnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 10 Avg 2005, 20:00
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a mbmav »

Ops! Mal sem za j... :oops:
Ferrarilover
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 10 Mar 2006, 22:57
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ferrarilover »

NP sma povedal sem :wink:


LP
Lep pozdrav Miha!
LRPShark
Začetnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 24 Maj 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a LRPShark »

mbmav napisal/-a:LRP Shark a maš zdej tak motor?

http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... s_id=18395

LP. M
Nee, motor je kupljen kot tuning part za Sharka, torej je LRP-jev posebej prirejen "navit" motor za Sharka enake dimenzije kot serijski...dosega večje število vrtljajev in nekaj več navora. Zaradi večjega števila vrtljajev se priporoča uporaba manjšega zobnika (13T)...tako je bilo rečeno s strani proizvajalca...
Uporabniški avatar
bisky
Razpravljalec
Prispevkov: 125
Pridružen: 08 Avg 2005, 09:15
Kraj: Benedikt

Odgovor Napisal/-a bisky »

Kaj maš to taki črn motor, ali si kupo fusion fase micro, ker moj črn tuning motor nima nikjer nič za prestavljat timing.

LP Bojan
Uporabniški avatar
SPIDY
Razpravljalec
Prispevkov: 53
Pridružen: 28 Jan 2005, 21:35
Kraj: KAMNIK

Odgovor Napisal/-a SPIDY »

LP

Jest se tut zanimam za nakup tega modela pa me zanima če bi vanj pasov
graupnerjev servo c303 pa sprejemnik
b2 drogače pa še ker regulator bi vzev zanjga pa da ni preveč $$$.
Uporabniški avatar
SPIDY
Razpravljalec
Prispevkov: 53
Pridružen: 28 Jan 2005, 21:35
Kraj: KAMNIK

Odgovor Napisal/-a SPIDY »

Aja sprejemnik mora bit tak da se na baterijo od motorja napaja ane moj ni tak pa ker sprejemnik bi mi pol priporočal tak da je čim bolj simpel pa dost ugoden.
Uporabniški avatar
willy
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 17 Maj 2006, 18:59

Odgovor Napisal/-a willy »

Tut jaz se zanimam za nakup tega modela ,sam bi vzel rabljenega bo ga kdo v bližnji prihodnjosti prodajal?
l.p.Tomaž
RobertN
Začetnik
Prispevkov: 17
Pridružen: 26 Nov 2006, 21:09
Kraj: Bled

Gorenjci in Shark 18

Odgovor Napisal/-a RobertN »

Ima kdo na gorenjskem Shark 18 in je za akcijo? (Bled, Radovljica, Jesenice)?
R.

Shark 18
Odgovori

Vrni se na 1:18 Cestni/Truck/Buggy