Modelarske trgovine na Kitajskem

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
letalko
Tekmovalec
Prispevkov: 286
Pridružen: 13 Mar 2006, 17:25
Kraj: PREBOLD
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a letalko »

Pozdravljeni,

Mislite da je tole mogoče ali je samo...

http://www.ioffer.com/i/radio-control-g ... -190851866

lp,aleš
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Pozabi. :)
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a gusar »

Kralj Luka napisal/-a:Jaz sem pa naročil stvari 13.12.2010 in jih še vedno nisem dobil in pomojem jih tudi ne bom nikoli :-?
Imaš možnost sledenja ali pa jih vprašaš kako in kaj :kregajse:
MKM
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Upam da si do včeraj oddal dispute na paypalu...
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Odgovor Napisal/-a tintek »

Tudi sam imam težave z enim paketom iz ebaya (15€) naročil sem 3.12 najverjetneje že prepozen za vse dispute in podobno... ampak trgovec še vedno kontaktira z mano češ da naj bi bilo kmalu in da mi lahko pošlje novega, mogoče ga pripravim do teka da mi refunda...

Pravi pa da imajo problem z enimi paketi iz tistih časov...

LP
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

T0RN4D0 napisal/-a:Pozabi. :)
kako pa veš?


@tintek
Načeloma pridejo vsi paketi. Kontaktiraj prodajalca, pa ti bo povedal, kako naprej. Jaz sem imel podoben primer, pa je paketek na koncu prispel 2 dni po tiste, ko mi je odgovoril. Čakal sem pa okoli 50 dni. Na ebayu ponavadi niso težave.

Glede Hobbykinga pa koker je. učasih so namerno zamujali s pošiljkami in tudi zalogo so imeli slabo urejen (nikoli nisi vedel, če bodo naročeno dejansko zapakirali in poslali v kratkem času). Zato se je dogajalo, da ko si naročil, da je bilo vse na zalogi, ko pa naj bi poslali, p nekaterih artiklov ni bilo... Takrat so tudi služili na račun backorderja, ker so s pobranim denarjem kupovali novo robo.
Reklamacije so poglavje zase, če te ne j.. oni, te pa carina...
Zadnje čase pa zgleda imajo zopet težave z zalogo :evil: Nekaterih stvari ni po več kot pol leta, čeprav piše, da naj bi bile na voljo v 2-3 tednih.

Sem pa danes prejel njihov paketek s Frsky diy modulom in 8 kanalnim sprejemnikom. Malce so pri Frskyu poštimali žice, tako, da so v normalnih barvah.
Uporabniški avatar
dif0r
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 23 Jun 2007, 19:24
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a dif0r »

Tudi meni se je že zgodilo podobno. Na ebayu sem naročil carbon blejde za hk450. Po 40 dneh še jih vedno ni bilo in prodajalec mi je kao poslal še en par, ki pa spet čudežno ni prispel in po ponovnem mesecu mi je prodajalec dal refund. Čudno, od tega je že kakšno leto in nikoli nisem prejel ne prvega in ne drugega paketa...
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a gusar »

Zadnje čase pa zgleda imajo zopet težave z zalogo Nekaterih stvari ni po več kot pol leta, čeprav piše, da naj bi bile na voljo v 2-3 tednih.

Sem pa danes prejel njihov paketek s Frsky diy modulom in 8 kanalnim sprejemnikom. Malce so pri Frskyu poštimali žice, tako, da so v normalnih barvah.
______cictat___________

Nekaj ćasa nazaj je ravno s ponudbo Frsky bilo stanje zaloge skoraj nič. Sem jim pisal, kdaj nameravajo zalogo obnovit, v roku pet minut sem dobil odgovor v 3 dneh ...in tako je tudi bilo. Kako drugače na določenih segmentih ne obnavljajo zaloge in vzroke, ki pa jih je lahko več, mislim da zaradi obsega ne morejo sledit povpraševanju.
Bom si vzel čas in jih malo podregal zakaj je temu tako....če dobim odgovor ga bom prilepil :wink:
MKM
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Krist napisal/-a:
T0RN4D0 napisal/-a:Pozabi. :)
kako pa veš?
A kako vem da je 29CC nitro baha s poštnino vred za 80€ na eni strani, ki je znana po tem, da se po njej pase veliko prevarantov, prodajalaec pa ima natančno 1 feedback? :) Zabavno,da prodajalec za praktično isti denar prodaja tudi 1.5m dolg RTR bencinarski čoln...


Ugibam da je scamm no... Predlagam da kupiš in mi dokažeš nasprotno. :) Itak lahko pri nas prodaš za nekajkrat toliko :)
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

Skoraj vse artikle ima za 70-80€ kakšno naključje :D
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Uporabniški avatar
schumacher
Tekmovalec
Prispevkov: 212
Pridružen: 16 Sep 2009, 20:45
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a schumacher »

Tudi jaz dvomim v to, da bi ta prodajalec prodajal recimo tudi tale avto http://www.ioffer.com/i/schumacher-mi4c ... -190857912 ki je redna cenoa drugje 350eur za 75 eur. Junaku ki mu ga uspe za tako ceno dobiti v Slovenjio mu ga jaz odkupim za 150 eur :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

schumacher napisal/-a:Tudi jaz dvomim v to, da bi ta prodajalec prodajal recimo tudi tale avto http://www.ioffer.com/i/schumacher-mi4c ... -190857912 ki je redna cenoa drugje 350eur za 75 eur. Junaku ki mu ga uspe za tako ceno dobiti v Slovenjio mu ga jaz odkupim za 150 eur :lol: :lol: :lol:
To je klon, in takih maš polno po ebay-u. Čeprav je klon pa se fantje po tujih forumih ne pritužujejo, in pravijo da je za začetnike to dobr avto za dirkat.
Uporabniški avatar
schumacher
Tekmovalec
Prispevkov: 212
Pridružen: 16 Sep 2009, 20:45
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a schumacher »

8pac napisal/-a:
schumacher napisal/-a:Tudi jaz dvomim v to, da bi ta prodajalec prodajal recimo tudi tale avto http://www.ioffer.com/i/schumacher-mi4c ... -190857912 ki je redna cenoa drugje 350eur za 75 eur. Junaku ki mu ga uspe za tako ceno dobiti v Slovenjio mu ga jaz odkupim za 150 eur :lol: :lol: :lol:
To je klon, in takih maš polno po ebay-u. Čeprav je klon pa se fantje po tujih forumih ne pritužujejo, in pravijo da je za začetnike to dobr avto za dirkat.
Tole na slikah in po opisu sodeč sigurno ni klon niti še ne obstaja klon schumacherja mi4 CX. Zaenkrat obstaja klon samo starejše verzije mi4LP Drugače imam pa raje schumacherja mi3.5 malo predelanga( odpravljene vse pomankljivosti originalnega) kot pa koln mi4. 8) 8)

Lp
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Ma za paket kot je baja ali pa tisti 1.5m čoln je airmail iz kitajske skoraj toliko kot je cena, upam da je vsem imetnikom raznih kreditnih kartic to jasno.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
schumacher
Tekmovalec
Prispevkov: 212
Pridružen: 16 Sep 2009, 20:45
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a schumacher »

T0RN4D0 napisal/-a:Ma za paket kot je baja ali pa tisti 1.5m čoln je airmail iz kitajske skoraj toliko kot je cena, upam da je vsem imetnikom raznih kreditnih kartic to jasno.
To že samo v tem primeru piše, da je poštnina zastojn #-o #-o
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Odgovor Napisal/-a megane »

Pol pa hitro nabavit. Najbolje ene 10 komadov, da bo zaloga :)
Uporabniški avatar
mato
Freak
Prispevkov: 971
Pridružen: 22 Dec 2004, 15:56
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a mato »

Dva je že prodal :lol:



:^o
Lp Matej
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Morda že kje na teh 205 straneh piše, ampak prosim za malo pomoči!

Pred kake 14 dni sem nabavil par stvari v hobby kingu, kar hitro mi je napisalo, da je zadeva poslana (Shipped) vendar še do danes nisem dobil "Tracking nomber". A morda to pomeni, da še ni prišlo iz skladišča na pošto?

Hvala!

Jan
Uporabniški avatar
Omy
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 24 Sep 2010, 17:59

Odgovor Napisal/-a Omy »

Odvisno, če je bilo poslano potem je tracking number med tvojimi naročili, če si seveda plačal za dostavo ki ima tracking.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Sem izbral Registerd air mail, kot vedno. Zanjo sem plačal 14,99$

Jan
UGIB
Razpravljalec
Prispevkov: 127
Pridružen: 15 Sep 2008, 12:54
Kraj: LOŠKI POTOK
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a UGIB »

Ali se mogoče ve, kdaj dobijo zalogo v Nemčji...
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Every now and then. :)
Fly it like you stole it!
[psyho]
Tekmovalec
Prispevkov: 263
Pridružen: 15 Okt 2008, 20:14

Odgovor Napisal/-a [psyho] »

Kupujem Turnigy 5000mAh Lipo. Je varianta da vzamem iz DE skladišča ali pa iz international.
Iz DE je 10$ dražje.

Kaj priporočate iz izkušenj?
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

@[psyho] odvisno v kakšnem času želiš celice imeti doma...

lp
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

DE cene so končne cene. Kitajske pa so brez carine in DDVja... pa poračunaj, če je vrednost s poštnino nad mejo za ddv... je sigurno ceneje v DE.
lp Melly
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...