kako postat moderator???

Kako priti med pisce člankov, vprašanja v zvezi s sodelovanjem, predstavitve in nominacije za nove kandidate
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Spoštovani g. Talijan.

Predvsem bom odgovoril na dele Vaše replike, ki so namenjene meni. Kar se tiče reda na forumu sem že parkrat omenil, da je vse zapisano v pravilih. Tu Vam dam popolnoma prav. Prav Vam ne dam (žal zopet pogrevate zadevo o Carcar-ju) o zadevi, ki je bila napisana, pa kasneje z njegove strani izbrisana. Šel se je malega H.....čka. On že ve kaj je ozadje, povprašajte njega. Če gledate zadeve enostransko je pač tako in zadevo si naslikate, kot ste si jo pač naslikali - žal napačno. Tu ne mislim zopet diskutirat. Dobila ga je šiba, ki jih jo sam tako rad uporabljal zoper druge. Kateri člen je zagrešil? Lepo Vas prosim... Gre za to da ni imel odnosa, ki je vreden članov tega foruma. Očitno le Vi vidite vse lepo in prav v njegovem pristopu in delu ki ga je opravljal. Če že uporabljam besedo demokracija, bi pa na kratko rekel: red in diciplina. In ne Anarhija. Pa nehajmo s tem.

Žal se zopet motite, da se samo opravičujem. Opravičim se takrat ko menim da sem storil napako ali v svoj prav nisem čisto prepričan. Kar se tiče krdelnega nagona se žal zopet motite. Že dolgo delam po svoji pameti in kot sem vam že povedal Sašota za razliko od vas cenim zaradi njegove dostopnosti, poštenega odnosa, po njegovem delu, prispevkih na forumu, pomoči....

Vi sami g. Talijan boste morali s svojim prispevkom in trudom dokazati, kam naj vas uvrstim in/ali bo v mojih očeh Vaša cena zrasla. Za sedaj je pač takšna kakršna je...

Očitno pa sem užalil vaše versko prepričanje, čeprav moj namen ni bil tak.
Sveto pismo je obstajalo še preden si ga je cerkev prisvojila, Ali ga tisti, ki obiskujete nedeljske maše razumete, ko ga prebirate, je zopet drugo vprašanje. In tu vam vračam stavek. Mladi pes laja tako, kot sliši starega. Problem je, če se stari kaj zmoti, potem tudi mladi celo življenje laja narobe.

Opravičilo pa do nadaljnjega jemljem nazaj. So ljudje, ki so ga vredni in ljudje, ki ga niso.


S spoštovanjem.

Darko


LP Darko
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

slo-warhavk napisal/-a:Spoštovani g. Talijan.

On že ve kaj je ozadje, povprašajte njega. Če gledate zadeve enostransko je pač tako in zadevo si naslikate, kot ste si jo pač naslikali - žal napačno. Tu ne mislim zopet diskutirat. Dobila ga je šiba, ki jih jo sam tako rad uporabljal zoper druge.


LP Darko
Ker vidim da ta zadeva nikakor ne bo prišla h koncu prosim, da se jo dokončno razčisti! TOREJ jaz ne vem kaj je ozadje? Ni me dobila nobena šiba. oz. kakorkoli se izražaš. Sprejel sem vlogo moderatorja za kar sem še dandanes trdno prepričan, da sem jo opravljal zelo v redu. Sprva sem želel uporabnike foruma, ki niso "spoštovali" določenih pravil(pisanje nepotrebnih komentarjev...) samo opozoriti, na kar sem dobil po ZS in tudi na forumu par postov v katerih so dejali nekateri uporabniki(imeli smo tudi temo o tem)naj take poste enostavno izbrišem, kar sem tudi storil. Nikomur nisem na kakršenkoli način škodil. Poleg tega sem zaprl tudi 3 teme v katerih je oglas potekel, nakar sem po ZS dobil veliko pozitivnih mnenj o tem, da je moje "delo" v redu, poleg tega pa so mi poslali še par "prošenj" oziroma njihov pogled kako bi male oglase še izboljšali(vsem, ki so mi karkoli pisali, sem z veseljem odgovoril in dejal, da s časoma pridejo mogoče tudi spremembe).

Torej na noben način nisem nikogar oškodoval, nikoli se nisem zlagal oz. žalil, kar nekateri počno , a so se kljub temu nekateri posamezniki zvrstili zoper mene? Ker se nerad kregam z ljudmi, ker vem da to ni pravi način sem s to "zadevo" poskušal končati, kar sem vas prosil že v večih postih, vendar je vedno znova skoraj vsaki dan prišel nov post!!! Nikoli pa nisem slišal tistega pravega razloga?

:(
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

:D

Raktivec, čestitam. % resnice si popravil nad 50.

Moj naročnik krila je bil Aleksej, vem pa, da je bila tvoja pogruntavščina. V tem ne vidim nobene znanosti. Tudi sam sem zmožen napraviti nekaj takega brez tako silnega znanja. Aleksejevo krilo je unikat. Za mene in moje fante je povsem neuporabno. To ne pomeni, da je slabo.

Da bi midva tekmovala med seboj? Tekma bo samo v posmeh modelarstvu, kot ta najina te(k)ma. Oba sva v letenju prava peka. Jaz se vem pripeljati samo gor in dol, ti pa vedno voziš samo 1. turnus. Je to tekma? Normalno, da boš izgubil, potem te bo pa nekdo želel nekaj vprašati o rezultatu in mu boš zabrusil: »Mulc, ne sprašuj, sem čisto vsran!« (Krtina - Metod) :D

Pivo si zaslužiš brez dvoboja, moral boš pa izpolniti 3 pogoje:
1. da boš sploh prišel na tekmo, ko se enkrat prijaviš
2. da boš ostal dalje od 1. turnusa
3. tega pa tako in tako sam dobro veš

Darko, pusti vse skupaj. Ko se srečamo, boš videl, da sem čisto navaden človek. Nos imam na sredini obraza. :D

Aleš (Carcar) pusti. Življenje je težko. Tokrat si jo odnesel brez večjih posledic. Še enkrat ti pravim, da si napravil izvirni greh, ko si napisal besedico RED. To se ni zgodilo prvič in ne samo tebi. :D
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

:roll:

g. Borut.

Upam da se kdaj srečava in spijeva kakšnega...


LP Darko
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Ma saj sem vedel, da je pivo pravi balzam in zdravilo :wink:
Ko ste začeli govoriti o njem so se strasti takoj pomirile =D> =D> =D> (vsaj upamo).
Lp Rado
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

SlikaSlikaSlika
lp
Sašo
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Borut Talian napisal/-a:
Intruder napisal/-a:Deca! :D
Moderatorja Carcar-ja ne poznam. Ne zagovarjam njega. Zagovarjam samo RED in ta besedica je bila edina problematična. Še vedno pa nisem dobil odgovora, kaj točno je napravil narobe. Kateri člen v pravilniku je zgrešil?
da pljunem na karbid, pa upam da se naslednič ne bomo gledali grdo. :

pa niste vi, gospod Talian vedno našli na tekmah vedno nekoga, ki je kršil kakšen člen? Vsaj dvakrat sem vas videl... ta drugič vam je moral celo voditlelj pokazati pravilnik na računalniku. No.. če ste takrat "našli", pa ste plačali 5000 SIT za pritožbo (če ste jasno), potem ni vrag da tu nebi našli kršitve, ko je jasno vse zastojn :lol: :lol: :lol: .

Pridem najmanj na prvo tekmo spremljat rezultat vajinega boja =D>

aja, glede daljno nazaj napisanih narodno prebudnih idej glede moderatorja F5J teme raje nebi, ker je bilo SKRAJNO NEPRIMERNO IN NA NIVOJU ...

boom!

LP!
Jure
Zadnjič spremenil JKSniper, dne 29 Okt 2006, 22:01, skupaj popravljeno 2 krat.
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Darko, velja! :D

Rado, pogovor v živo reši vse, pa četudi sva imela malo drugačne poglede. Sem pa spoznal nekoga, ki dviga telefone, pa čeprav ga ne kličem. :D

Sašo, tebe sem vedno težko razumel. Kaj hočeš, karakterji so drugačni. :D

Jure, vse kar si napisal, je narobe. Pazi! Ti si še mlad. Padel si čisto pod vpliv teme. Bojim se, da boš začel narobe delati in govoriti. Bojim se tudi, da ko boš gledal to tekmo, boš začel tudi slabo voziti. To ti bom prihranil. :D :D :D
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

JKSniper napisal/-a:
Pridem najmanj na prvo tekmo spremljat rezultat vajinega boja

Nič ne bo, saj sva dva peka, pa še jaz bom tako ali tako izgubil, tako da je rezultat že kar danes določen, ti pa pazi, da ne boš pričel narobe govoriti. Če bom priden celo dobim pivo.

Mar ni to lep in nazoren zaključek? Slika
lp
Sašo
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

raktivec napisal/-a: Nič ne bo, saj sva dva peka
potem pa pridem na vajine žemljice, če pa se že udarita, dobimo ostali še brezplačno pivo, ki ga časti tisti ki..., ne? :D

Talian; delam na tem, da pišem koliko se da slovnično, sploh pa prav :lol: , tudi delam na tem, da se mi znanje letenja ne slabša, kljub gledanju...khm...

Vem da ni primerno začeti afere glede napisanega v prejšnem sporočilu, jaz sem napisal iskreno, malo sem pri tem še imel zadržkov, da se naslenjič res ne bomo grdo gledali, saj nas je že tako malo.

LP in branje z velikim nasmeškom :D !
Jure
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Kot tehnik, s slovnico siguro nisem obremenjen. Bolj me boli ...... :D

Kar se pa tiče o mojih členih, pa lahko povem, da sem samo šel vprašat vodjo, kaj se zgodi, če ... Malo se je zmedel in korektno odreagiral. Pravil ni imel pri sebi, zato si jih je sam pogledal, jaz sem jih slučajno vedel na pamet. Malo sem mu zameril, da se je javno opravičil in je seveda povedal moje ime. S tem sem pa dobil seveda pri vseh negativen predznak. Pritožil se pa nisem. Če nekaj vprašaš, ti še ni potrebno plačati 5.000 SIT. To se dogaja navadno na sodnijah. Ne vem pa, če ti potem Kobilica (mislim na Ivano) kaj pomaga? :D

Za drugi člen se pa ne spomnim, je pa bilo nekaj :roll: v štabu, ko sem prihajal tja.

Ti pa prav gotovo veš, kako jaz gledam. Ali sem :evil: ?
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

carcar napisal/-a:
slo-warhavk napisal/-a:Spoštovani g. Talijan.

On že ve kaj je ozadje, povprašajte njega. Če gledate zadeve enostransko je pač tako in zadevo si naslikate, kot ste si jo pač naslikali - žal napačno. Tu ne mislim zopet diskutirat. Dobila ga je šiba, ki jih jo sam tako rad uporabljal zoper druge.


LP Darko
Ker vidim da ta zadeva nikakor ne bo prišla h koncu prosim, da se jo dokončno razčisti! TOREJ jaz ne vem kaj je ozadje? Ni me dobila nobena šiba. oz. kakorkoli se izražaš. Sprejel sem vlogo moderatorja za kar sem še dandanes trdno prepričan, da sem jo opravljal zelo v redu. Sprva sem želel uporabnike foruma, ki niso "spoštovali" določenih pravil(pisanje nepotrebnih komentarjev...) samo opozoriti, na kar sem dobil po ZS in tudi na forumu par postov v katerih so dejali nekateri uporabniki(imeli smo tudi temo o tem)naj take poste enostavno izbrišem, kar sem tudi storil. Nikomur nisem na kakršenkoli način škodil. Poleg tega sem zaprl tudi 3 teme v katerih je oglas potekel, nakar sem po ZS dobil veliko pozitivnih mnenj o tem, da je moje "delo" v redu, poleg tega pa so mi poslali še par "prošenj" oziroma njihov pogled kako bi male oglase še izboljšali(vsem, ki so mi karkoli pisali, sem z veseljem odgovoril in dejal, da s časoma pridejo mogoče tudi spremembe).

Torej na noben način nisem nikogar oškodoval, nikoli se nisem zlagal oz. žalil, kar nekateri počno , a so se kljub temu nekateri posamezniki zvrstili zoper mene? Ker se nerad kregam z ljudmi, ker vem da to ni pravi način sem s to "zadevo" poskušal končati, kar sem vas prosil že v večih postih, vendar je vedno znova skoraj vsaki dan prišel nov post!!! Nikoli pa nisem slišal tistega pravega razloga?

:(
:o :o :o
Uporabniški avatar
zmrzek
Razpravljalec
Prispevkov: 147
Pridružen: 25 Apr 2006, 15:07
Kraj: prekmurje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a zmrzek »

:-# :-# :-#

Raje ne bom na to temo nič rekel !

Jan ti maš še najbolj prav : "deca " =D> =D> =D>
LP MITJA H.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Da ne bom preveč pohval požel! Meni je ta tema super. Od kar so na seznamu tema kot so "mrider, kako postati moderator in nepridipravi in malopridneži" prav z veseljem obiskujem forum. Zdaj se vsaj nekaj dogaja, kar se splača prebrat in namsejat. Za razliko od tistih tem, kjer je vsaki drugi post: "Kako napolnim moje baterije?"


Jan - Santabarbara FAN
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Rado (Tornado), vseeno pa te prosim, da opišeš svojo izkušnjo o prodaji na forumu v tujini!
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

V to temo, ki bi morala že biti zdavnaj zaključena ste ste vpletli modelarji, ki imate po mojem mišljenju kar ''precejšno težo'' in vam sploh ne rabi biti v ponos.

Kar se pa tiče Borutevega izziva pa vam lahko povem izkušnjo o kateri je govora. Na enem od tujih forumov sem objavil prodajo modelarske robe. Ker sem pač navajen sistema, ki je v veljavi tudi tukaj je moj oglas tudi tako izgledal.
V roku 15 min. mi je priletelo ZS, kjer me je moderator vljudno opozoril, da moram spoštovati zastavljen red.

Oglas mora vsebovati:
-vrsto artikla (ki MORA biti modelarski in ne npr. Biblije, noži,.....)
-okvirno ceno (obvezno)
-starost in stanje artikla (zelo zaželjeno)
-plačilne pogoje
-po možnosti še slikovni materijal
V kolikor ti pogoji ne bodo izpolnjeni bo oglas v roku 30 min BRISAN.

Res pa je, da se modelarji ne vpikujejo v oglas z brezveznimi komentarji npr. predrago, daj še kakšno slikico, moj bratranec ima zelo podobnega.....

Vsa vprašanja o dodatni razlagi sem dobil IZKLJUČNO preko ZS. Ko sem artikel prodal sem svoj oglas zbrisal neomadeževan.
Lp Rado
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Tako bi bilo edino prav.....samo povej ti meni, kaj bi se zgodilo, če bi zdaj preklopli na ta režim On/Off varianta! Raztrgali bi me, kot so raztrgali carcara! :d

Brezveze diskutirati naprej! Obsojeni smo na bedo. slovenčki pač smo taki! nič se nam ne sme rečti, kaj šele dopovedovati! =D>

P.S.

Bi pa bilo zelo fajn a ne rado, če bi lahko bilo tako? Samo potem rabiš moderatorja, ki bo plačan in bo samo čakal take "loje" ki strelajo v prazno!
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Jan, mislim, da si dal prehiter odgovor. Zanima me, če boš po prespani noči tudi tako razmišljal, ali pa boš dobil kakšno idejo?
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

carcar napisal/-a:
carcar napisal/-a:
slo-warhavk napisal/-a:Spoštovani g. Talijan.

On že ve kaj je ozadje, povprašajte njega. Če gledate zadeve enostransko je pač tako in zadevo si naslikate, kot ste si jo pač naslikali - žal napačno. Tu ne mislim zopet diskutirat. Dobila ga je šiba, ki jih jo sam tako rad uporabljal zoper druge.


LP Darko
Ker vidim da ta zadeva nikakor ne bo prišla h koncu prosim, da se jo dokončno razčisti! TOREJ jaz ne vem kaj je ozadje? Ni me dobila nobena šiba. oz. kakorkoli se izražaš. Sprejel sem vlogo moderatorja za kar sem še dandanes trdno prepričan, da sem jo opravljal zelo v redu. Sprva sem želel uporabnike foruma, ki niso "spoštovali" določenih pravil(pisanje nepotrebnih komentarjev...) samo opozoriti, na kar sem dobil po ZS in tudi na forumu par postov v katerih so dejali nekateri uporabniki(imeli smo tudi temo o tem)naj take poste enostavno izbrišem, kar sem tudi storil. Nikomur nisem na kakršenkoli način škodil. Poleg tega sem zaprl tudi 3 teme v katerih je oglas potekel, nakar sem po ZS dobil veliko pozitivnih mnenj o tem, da je moje "delo" v redu, poleg tega pa so mi poslali še par "prošenj" oziroma njihov pogled kako bi male oglase še izboljšali(vsem, ki so mi karkoli pisali, sem z veseljem odgovoril in dejal, da s časoma pridejo mogoče tudi spremembe).

Torej na noben način nisem nikogar oškodoval, nikoli se nisem zlagal oz. žalil, kar nekateri počno , a so se kljub temu nekateri posamezniki zvrstili zoper mene? Ker se nerad kregam z ljudmi, ker vem da to ni pravi način sem s to "zadevo" poskušal končati, kar sem vas prosil že v večih postih, vendar je vedno znova skoraj vsaki dan prišel nov post!!! Nikoli pa nisem slišal tistega pravega razloga?

:(
:o :o :o
Vse drugo se mente tega mi pa še nobeden ni odgovril, pa se pogovarjamo že 10 strani [-X [-X
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

g. Borut!

Želim si, da bi vas razumel a vas žal ne! sem prešmrkav?

Jan
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13475
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Jaz se pa sedajle sprašujem, kaj si misli nekdo, ki je nov na forumu, pa zagleda naslov "kako postati moderator" in začne brati tole sr...e #-o #-o

Kaj si lahko misli o modelarjih? Kakšno mnenje lahko dobi?
Ali kdaj pomislite na to?

A ni en pregovor, ki pravi :"Trikrat premisli, preden enkrat poveš!"

Včasih bi se ga bilo dobro držati.

LP Mitja
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

tornado napisal/-a:Oglas mora vsebovati:
-vrsto artikla (ki MORA biti modelarski in ne npr. Biblije, noži,.....)
-okvirno ceno (obvezno)
-starost in stanje artikla (zelo zaželjeno)
-plačilne pogoje
-po možnosti še slikovni materijal
V kolikor ti pogoji ne bodo izpolnjeni bo oglas v roku 30 min BRISAN.
Pozabil sem #-o napisati najbolj pomembno zadevo, ki jo zahtevajo pri objavi oglasa, POLNO IME IN PRIIMEK prodajalca. :o Da tudi to zahtevajo. :wink:

Tako je izgledal moj oglas:
Geschrieben von tornado
Verkaufe Mugen MRX4, 1:8C- ON ROAD
Auto ist VB gefahren nur 20 min.
Ich verkaufe den weil er für mich zu schnell ist, und ist geignet für jemanden den mehr Ehrfahrung hat. Bis jetzt hatte das Auto kein crash und ich möchte auch nichts riskiren.
Name: Rado Koban
Ort: Maribor, Slovenija
Kontakt:[email protected]
Zahlung:Vorrauskasse, per Bank, bar bei abholung
Preiss incl. postkosten:
350 EUR ohne Motor
500 EUR mit Motor CMB LS ON ROAD (3,5cc, 2,8PS) +RR
Lp Rado
Borut Talian
Freak
Prispevkov: 914
Pridružen: 02 Dec 2004, 23:38
Kraj: Mlajtinci

Odgovor Napisal/-a Borut Talian »

Bom kratek in verjetno zadnjič v tej temi. Rado je lepo zapisal, kako se to dela. Po mojem je enostavno. Tudi mi imamo pravila. Ali se jih držimo?
Intruder napisal/-a:
Želim si, da bi vas razumel a vas žal ne! sem prešmrkav?
Ko boš začel razumeti, se ne bodo dogajali razni Mrideriji, kuharčki, … Vsi so proizvod malih oglasov in škarje in platno so v rokah moderatorja. Enkrat (v Celju) sem ti že povedal, da vodiš najtežjo rubriko in to ni enostavno. Si pa dobil pomoč, ki je bila po mojem dobra in skupaj bi lahko rešila veliko več kot sedaj.


carcar napisal/-a: Vse drugo se mente tega mi pa še nobeden ni odgovril, pa se pogovarjamo že 10 strani
Svoj odgovor sem ti v bistvu že dal in še vedno stojim za njim. Tega bi moral dobiti od kompetentnejših ljudi na forumu. Še vedno ni nihče napisal konkretne tvoje napake. Imel si ideje, željo in še kaj. Mogoče ima kdo boljšo, vendar jo drži kje v predalu.

Zato še enkrat - glavo pokonci!
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

Borut Talian napisal/-a:Bom kratek in verjetno zadnjič v tej temi. Rado je lepo zapisal, kako se to dela. Po mojem je enostavno. Tudi mi imamo pravila. Ali se jih držimo?
Intruder napisal/-a:
Želim si, da bi vas razumel a vas žal ne! sem prešmrkav?
Ko boš začel razumeti, se ne bodo dogajali razni Mrideriji, kuharčki, … Vsi so proizvod malih oglasov in škarje in platno so v rokah moderatorja. Enkrat (v Celju) sem ti že povedal, da vodiš najtežjo rubriko in to ni enostavno. Si pa dobil pomoč, ki je bila po mojem dobra in skupaj bi lahko rešila veliko več kot sedaj.


carcar napisal/-a: Vse drugo se mente tega mi pa še nobeden ni odgovril, pa se pogovarjamo že 10 strani
Svoj odgovor sem ti v bistvu že dal in še vedno stojim za njim. Tega bi moral dobiti od kompetentnejših ljudi na forumu. Še vedno ni nihče napisal konkretne tvoje napake. Imel si ideje, željo in še kaj. Mogoče ima kdo boljšo, vendar jo drži kje v predalu.

Zato še enkrat - glavo pokonci!
Hehe, sej nism užaljen :^o , res pa je da bi z Janom lahko lepo sodelovala !!!
Odgovori

Vrni se na Portal modelarji.com team