Zanima me kateri model

Splošna elektro debata

Moderator: alien2108

Odgovori
Uporabniški avatar
Multijet
Tekmovalec
Prispevkov: 339
Pridružen: 24 Mar 2008, 14:48
Kraj: Šentjernej

Zanima me kateri model

Odgovor Napisal/-a Multijet »

Jaz ima motor BK RAY CD ROM by pelikan do 520g teže modela ter BK regulator PULSAR XC 25A pa me zanima kateri model bi bil za to primeren?


LP Blaž
Kdor ne leti sploh ne živi!!!!
cere
Razpravljalec
Prispevkov: 106
Pridružen: 22 Apr 2007, 16:03

Odgovor Napisal/-a cere »

Dobro bi bilo, da malce bol podrobno vpišeš kakšen model bi rad imel (jadralni z el. pogonom,model z penastih materialov...) da bi vedeli kaj ti predlagati. Povej tudi kako znaš leteti se pravi s katerimi modeli si že letel?
Uporabniški avatar
Multijet
Tekmovalec
Prispevkov: 339
Pridružen: 24 Mar 2008, 14:48
Kraj: Šentjernej

letalo

Odgovor Napisal/-a Multijet »

Bok CERE kakšen model ka pa vem kak tak slou fliyer kej takega kot je mini piper... Letel sem že z easy gliderjem sam pa imam trainerja 7,5ccm stinger model,ter twin starja od multiplexa tako da letet znam že ker uredu..
Saj pravim mam pa tudi nekaj delou in bi si rad sestavil še kak model tak malo manjši.Motor pa regulator sem kupu pri q-shopu.

Lp. Blaž
Kdor ne leti sploh ne živi!!!!
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Kakšen piper od RC-kita ,bi bil pomoje ravno pravšnji za ta pogon (imam podoben motor gor in gre zelo vredu). :wink:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
Multijet
Tekmovalec
Prispevkov: 339
Pridružen: 24 Mar 2008, 14:48
Kraj: Šentjernej

kateri

Odgovor Napisal/-a Multijet »

Kje se pa da takšen model nabavit.dj če maš kako sliko svojega mi jo pokaži da vidim kak to zgleda.
Lp Blaž
Kdor ne leti sploh ne živi!!!!
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Model lahko naročiš pri RCkitu (vpiši v google rckit).Slike modela so pa an spodnjem forumu (v mojem podpisu).
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
RCGuy21
Razpravljalec
Prispevkov: 63
Pridružen: 28 Sep 2008, 18:14

Odgovor Napisal/-a RCGuy21 »

Pozdravljeni! :D Jaz sem začetnik (opravil 11 letov), ki vozi easy star. Pred kratkim pa sem se naročil na revijo TIM kjer sem videl veliko letal, ki se jih da izdelati doma. In seveda sem dobil voljo, da naredim sam svoj prvi ročno narejeni model :D
Model naj bi bil tam do razpetine 1,5 m in dolžine do 1m. No se pravi iščem nek model katerega ni tako zapleteno narediti (seveda zahteva kar nekaj dela) in če smem biti izbirčen: želel bi naredit kak trenažer za vajo vzleta, pristanka + mogoče kake akrobacije z eleroni.
Če kdo najde kak model mi naj še prosim pove koliko bi stalo skupaj z elektroniko :) (oddajnik, sprejemnik mam)
Še eno vprašanje: imam 1 sprejemnik. To pomeni če bom imel dva modela da ga bom moral enostavno prelagati ane?

Hvala in LP! :)
LP, Jan

Pilatus Porter
EasyStar
Futaba T6EX 2,4 GHz
Odgovori

Vrni se na Splošni pogovori o elektro modelih