E-MOTOR V10 SPEC4 10x2

Moderatorji: jannyy, mihec87, Vuga

Odgovori
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

E-MOTOR V10 SPEC4 10x2

Odgovor Napisal/-a 8pac »

zanima me če ima ta motor 20 ovojov http://www.der-schweighofer.at/artikel/ ... 10x2,hvala za odgovore
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

aja pa se neki ali je ta motor sploh velikosti 540
Mali-ooo
Razpravljalec
Prispevkov: 53
Pridružen: 10 Feb 2009, 23:39

motor

Odgovor Napisal/-a Mali-ooo »

Tale motor je 10 ovojni, in je standardne velikosti za 1:10 modele (torej 540). Iz izkušenj pa ti svetujem da če boš uporabljal ta motorček si kupi regulator ki podpira motorje do 8 ovojev. Če ne neboš kaj dolgo vozil. Pa ob nakupu tega motorčka tudi priporočam nabavo 6 celičnih akutov standardne velikosti vendar morajo biti NiMh in z kapaciteto ki naj bo vsaj 3600MAh. Koliko pa sem prebiral forum si lastiš model HPI E10. Tako da ti svetujem tudi nabavo vseh zobnikov, kardanske gredi in polosovin za rezervo :D Po možnosti pa si bi lahko kupil alu kardan, oljne amortizerje da bo ta moč bolj pod kontrolo :-? Cena motorčka in primernega regulatorja je 100€. Če si kupiš še boljši aku je to 25€ ali več. Z rezervnimi deli pa lahko cena vseh modifikacij nanese 200€.

V celoti pa ti odsvetujem ta motorček. Je le malo premočan. Priporočam ti da si kupiš LRP HPI 17T moror (cca.40€) in regilator, ki prenese motorčke do 15 ovojev(cca.45€). Zraven pa še aku z 3000MAh ali več(cca.20€). Tako bo tudi avo dosegal 70km/h, in ob tem neboš šraufal pa popravlal po vsaki vošnji. Dolgoročni stroški nebojo tako veliki.

Med tem pa davaj na stran denar za kakšen drug avto ki bo prenesel tako močne motorje 8)

Svetujem ti zato ker imam izkušnje z tem. Tudi sam sem obral pot po kateri si ti šel in mi je sedaj tudi žal. Je šlo kakih 1500€ čisto po nepotrebnem :oops:

Če pa te še kaj zanima pa mi piši na ZS.

LP Mario!!!
Odgovori

Vrni se na 1:10 Cestni