Problem z elektroniko

Moderatorji: jannyy, mihec87, DobnikarA

Odgovori
GKLURMAN
Tekmovalec
Prispevkov: 253
Pridružen: 20 Mar 2013, 19:51
Kraj: Polhov Gradec

Problem z elektroniko

Odgovor Napisal/-a GKLURMAN »

Prosim za pomoc,ker imam problem z elektro buggiyem,ki ima montiran speed2star regulator ter speed doctor elektromotor.Problem je ko se ustavim in ko hocem ponovno startat ne zastarta dokler ga malo ne porinem.Na regulatorju zasvetijo lucke ko dam na polno gas vendar se ne zgodi nic niti zapiska ne v motorju dokler ga malo ne porinem.V cem bi bila tezava???Aja zadeve so pa skoraj nove! Hvala vsem za pomoc ze v naprej!
QuakiY!
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 15 Apr 2006, 19:31
Kraj: Rečica ob Savinji / Maribor

Re: Problem z elektroniko

Odgovor Napisal/-a QuakiY! »

Krtačni motor razstavi ter poglej če ni preveč zažrt kolektor...ga bi bilo potrebno zbrusiti...poglej si tale video kako naredijo home made brez stružnice :) http://www.youtube.com/watch?v=BjCLSOESnaM
če pa ni v motorju problem potem pa išči napako pri regulatorju...
upam, da ti uspe rešit problem
2 Fast 4 U and Still Smokin 2
Slika
Tamiya 417X
LRP SXX TC
GKLURMAN
Tekmovalec
Prispevkov: 253
Pridružen: 20 Mar 2013, 19:51
Kraj: Polhov Gradec

Re: Problem z elektroniko

Odgovor Napisal/-a GKLURMAN »

Mislim da sem odkril napako.na motorju so kartacke vredu je pa gred precej zrajsana ni vec zlate barve in ni dobrega kontakta zato pa ko ga malo zavrtis dela.Malo sem z vodobrusnim paperjem spoleral in zadeva spet deluje!!!
GKLURMAN
Tekmovalec
Prispevkov: 253
Pridružen: 20 Mar 2013, 19:51
Kraj: Polhov Gradec

Re: Problem z elektroniko

Odgovor Napisal/-a GKLURMAN »

Spet imam tezave po voznji po makadamu mi je motor zacel blokirati tako da se je zelo segrel in se je celo zicka odlotala.Potem sem ohladil pregledal zobnike ki so zasciteni in pokriti prepucal vendar motor ne deluje zgublja stik pri krtackah gred je zelo zrajsana moram podreti motor ce se bo dalo kaj resiti.Moti me to da se je to tako hitro unicilo kaj narediti ali naj montiram pleh cez motor da ga zaprem vendar bo pol tezava z hlajenjem ????
Odgovori

Vrni se na Modeli z elektro pogonom