Walkera lama 2 rezervni deli

Akrobatski in 3D modeli
Odgovori
Uporabniški avatar
urbi
Razpravljalec
Prispevkov: 119
Pridružen: 29 Okt 2012, 22:23

Walkera lama 2 rezervni deli

Odgovor Napisal/-a urbi »

Potreboval bi pomoč glede rezervnih delov. Sem še začetnik glede helikopterjev in bi prosil če mi kdo pomaga in pove kje v Sloveniji (če sploh kje) bi se dalo dobiti rezervne dele za Walkero Lamo 2.
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: Walkera lama 2 rezervni deli

Odgovor Napisal/-a MiroP »

Slabo kaže s temi deli, ko vpišeš lama 2 v Google, sem edino na ehirobo.com našel dele za tvoj heli, pa še to so "zadnji deli". Na tej internetni strani sem že parkrat naročil dele, pridejo v 2 do 3 tednih iz Honk Konga, poglej če imajo kar rabiš.

Link: http://www.ehirobo.com/shop/RC-Helicopt ... 14jtldn5p1
Uporabniški avatar
urbi
Razpravljalec
Prispevkov: 119
Pridružen: 29 Okt 2012, 22:23

Re: Walkera lama 2 rezervni deli

Odgovor Napisal/-a urbi »

Iz Honk Konga sem že naročal in sicer na rc711 ampak to preveč traja pa sem se želel pozanimat, če je kaj tukaj pri nas. Ali je mogoče kakšen helikopter podoben da bi lahko uporabil kar kakšne druge dele? Vsaj lopatice?
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: Walkera lama 2 rezervni deli

Odgovor Napisal/-a MiroP »

V Najdi.si vtipkaj Walkera lama in boš videl, katere trgovine sploh prodajajo Walkero, nekaj imajo tudi rezervnih delov, pa ne za tvojega. Poleg tega so to internetni (slovenski) prodajalci, ki nimajo zaloge ampak naročijo, ko ti oddaš naročilo. Torej bo hitreje, ča sam naročiš v Hong Kongu.

Poleg tega kar na pamet nekaj sprašuješ in ne poveš, kaj konkretno sploh rabiš, morda samo propelerje? Na linku, ki sem ti ga napisal, poglej katere dele se sploh še dobi. Ne bomo ti mi iskali zamenjavo za vsak del helija, ki bi ga morda menjal. Pa tam še ceno vidiš ali se sploh splača nakup rezervnih delov ali je bolje kupiti nov helikopter, za katerega se bo dobilo rezervne dele še nekaj let.
Uporabniški avatar
urbi
Razpravljalec
Prispevkov: 119
Pridružen: 29 Okt 2012, 22:23

Re: Walkera lama 2 rezervni deli

Odgovor Napisal/-a urbi »

Oprostite ker sem se želel obrnit na bolj izkušene. Sam sem na internetu previsel že kar nekaj ur in iskal dele... Želel sem le izvedeti če mogoče kdo pozna kakšno trgovino kje v Slovenji, ki prodaja te dele ne pa da mi vi iščete vsak delček posebej.
Vseeno hvala za pomoč.
Damjan Ackun
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Avg 2006, 09:04
Kraj: Celje

Re: Walkera lama 2 rezervni deli

Odgovor Napisal/-a Damjan Ackun »

Zdravo

Katere dele pa potrebuješ? Dolgo nazaj sem imel nekaj teh Lam, ostalo mi je nekaj delov, lahko poslikam, če ti kaj pride prav?
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji