načrti za izdelavo ladij

Moderator: John

Odgovori
sojat
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 04 Avg 2009, 11:15
Kraj: velenje

načrti za izdelavo ladij

Odgovor Napisal/-a sojat »

lp!!
Mi lahko prosim poveste kje bi lahko na internetu našel načrte kako se izdela in kaj vse potrebuješ za izdelavo kakšrnegakoli modela ladje
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Tudi ti si našel zlato jamo. Če ne veš še kaj bi delal in ne veš kako bi delal, potem pojdi raje med ribiče ups - ne med ribiče ampak k kolesarjem.
Kakšen odgovor pričakuješ? Uporabi iskalnike in išči, nekaj boš že našel. Kaj potrebuješ? Od kladiva in klešč do laserskega razreza in ličarstva.
Lahko se pa greš tudi rtr modelarja in kupiš gotov model in uživaš v vožnji. Odloči se sam. Na konkretnejša vprašanja pa boš dobil konkretnejši odgovor. Sicer pa imate v Velenju jezero in modelarski klub Modelar - poišči koga in se z njim pomeni.
LP Niko
Uporabniški avatar
elektroljub
Tekmovalec
Prispevkov: 222
Pridružen: 04 Jun 2009, 19:54
Kraj: Lj.

Odgovor Napisal/-a elektroljub »

Gospod Niko zelo rad odgovarja začetnikom ki malo začetniško pač ... malo nerodno postavijo vprašanje ali pa se celo vtaknejo v nekaj, kar se jih ne "tiče"...
LED je prihodnost.

Lp M.
sojat
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 04 Avg 2009, 11:15
Kraj: velenje

Odgovor Napisal/-a sojat »

niko je pač neka pojava. drgač me pa zanima če se splača kupit lagerje za blajerco pa semeringe za 450 kojnsi clio za 20€
Niko
Profesor
Prispevkov: 1540
Pridružen: 05 Dec 2001, 01:00
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a Niko »

Zdravo
Res rad pomagam začetnikom, ki povedo kaj jih muči pri izdelavi modela, ne pa pri tem o čem so sanjali in o čem so slišali pri sosedu.
Še "sojat" vidiš tudi tebe žal ne razumem. Razloži mi tvoje prvo pisanje in nadaljevanje v drugem, pa ti bom še kaj razjasnil. Pa če nisi opzail pišeš v temi o čolnih MČ (na katere se upam da kar spoznam).
Tudi k velenjskim modelarjem očitno še nisi šel, kar sem ti predlagal.
Moti me tudi neuporaba slovenščine, kot da bi vsi bili nepismeni ali brez tipke SHIFT. Sicer pa vsak pokaže svoj odnos do modelarstva in odnos do somodelarjev. Toliko o tem.
LP Niko
Dr. Kuščer
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 21 Okt 2009, 17:22
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a Dr. Kuščer »

nekdo ma očitno preveč časa?
Dr. Kuščer
Odgovori

Vrni se na Modeli čolnov MČ