Progev LJ

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
SZU
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Apr 2005, 19:54

Progev LJ

Odgovor Napisal/-a SZU »

Zanima me kje je kaksna proga za voznjo modelckov v ljubljani ali v njeni okolici???
Uporabniški avatar
tit
Freak
Prispevkov: 658
Pridružen: 04 Jul 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a tit »

Na letališki imaš KTL (nasproti OMW pumpe skoraj). Za uporabo moreš pa kontaktirati lastnika Mantua Models (Nebec, je tudi na forumu).
Slika
Nebec
Razpravljalec
Prispevkov: 65
Pridružen: 11 Dec 2004, 00:07
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nebec »

Popravek:

Lastnik parkirišča na Letališki je DZS.

V prihodnjih dneh, ko bomo z lastniki napisali pisni dogovor, vas bom obvestil o podrobnostih uporabe, za zdaj pa lahko napišem le približne pogoje za uporabo poligona.

Poligon bo odprt za uporabo vsem modelarjem, ki bodo vpisani v registru uporabnikov in bodo imeli posebno uporabniško izkaznico. Varnostnik na parkirišču, bo pregledoval izkaznice. Uporabniki bodo podpisali izjavo v kateri se bodo obvezali, da bodo spoštovali določila o uporabi poligona.

Podrobnosti pa čez nekaj dni.
Janez Nebec
Uporabniški avatar
kokolo
Tekmovalec
Prispevkov: 230
Pridružen: 03 Apr 2005, 13:50
Kraj: koper
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kokolo »

v kaksnem registru pa mores bit upisan???
GM R@c1ng †3@m

RALLY EVO SPORT 2005
FUTABA 3PM
elo
Razpravljalec
Prispevkov: 82
Pridružen: 20 Mar 2003, 01:00
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a elo »

po moje v kakem takem registru, da bodo vedli na čigava vrata je potrebno potrkati, če bo po uporabi proge na njej smeti več, kot jih je bilo pred posameznikovim prihodom.

tudi sam sem imel na vseh lokacijah ki sem jih pridobil (promont, ktl, btc) take probleme.

da skrajšam, nekateri so prave svinje, kar se pospravljanja tiče...

in namesto da bi storili vse da bi bili dobrodošli pljuvamo v lastno skledo!
Nebec
Razpravljalec
Prispevkov: 65
Pridružen: 11 Dec 2004, 00:07
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nebec »

Še nekaj pojasnil v zvezi z uporabo parkirišča na Letališki cesti:

Parkirišče je zasebna last DZS. Na njem smo gostje, lastniki pa nas lahko spodijo kadarkoli, saj jim naša dejavnost ne prinaša nikakršnega dodatnega dobička. Podobnih prostorov v Ljubljani ni v izobilju, zato moramo storiti vse kar zmoremo, da bomo ta prostor obdržali.

Ker se zelo veliko uporabnikov na parkirišču obnaša malomarno in se požvižgajo na pravila, sem se z lastnikom dogovoril naslednje:

Pravila uporabe bo določil lastnik parkirišča. V njih bo določen urnik in način obnašanja. Vsak uporabnik bo podpisal, da se strinja s pravili uporabe in da se bo po njih ravnal.

Uporaba steze za uporabnike ne bo predstavljala velikih stroškov (Razmišljam o cca. 2.000,00 SIT letno, ki jih bomo porabili za vzdrževanje odra in proge). Še informacija: Za postavitev novega odra smo porabili cca. 120.000,00 SIT in več kot 200 ur prostovoljnega dela članov MD Nebec hobi.

O podrobnostih pa več v prihodnjih dneh.
Janez Nebec
Odgovori

Vrni se na Splošno